Hakkımızda

 

Merkezi İzmir de bulunan firmamız Odak Japon yedek parça,

1997 yılında kurulmuş olup başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye genelinde orjinal, muadil ve yan sanayi parça satışı yapmaktadır. Piyasada sık bulunabilecek parçaların dışında yaşı ilerlemiş, japon ve kore araçlarınında parça teminini, profesyonel kadromuz eşliğinde kalite ve hız odaklı gerçekleştiriyoruz. En temel ilkemiz kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak, geçmişten günümüze vermiş olduğumuz hizmetler gibi gelecektede çözüm odaklı çalışmaktır. 1500 metrekarelik tesisimiz ve profesyonel kadromuzun katkısıyla firmamız kaliteli, hızlı ve sorunsuz sevkiyat konusunda lider firmalardan biridir .

 

Temel İlkemiz

En temel ilkemiz parça temininden sevkiyatına kadar kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmak. Oluşabilecek herhangi bir sorunu profesyonel kadromuz eşliğinde en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktır.

Misyonumuz

* Beklentilerinizin üzerinde br hizmet sunmak.

* Olumsuz değil, pozitif yönde çözüm sunmak.

* Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı çalışmak.

* Kendimize edinmiş olduğumuz ilkeleri korumak ve her geçen gün üzerine biraz daha koymak.

Vizyonumuz

Kaliteli, sorunsuz, hızlı parça teminatı ve sevkiyatı ile 7 sene önce çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize en iyi, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti verme gayemizden ödün vermeden; her geçen gün dahada büyüyerek verdiğimiz hizmeti çok daha ilerilere taşımak.